Přístrojové ošetření

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Ultrazvuková špachtle značky Panestetic je vysoce účinný a kvalitní přístroj , pro bezbolestné čištění pokožky a zapracování aktivních látek hluboko do pleti. Vhodná i pro citlivou pleť, nedochází k poškození drobných kapilár. výsledek ošetření:

 • hluboce vyčištěná pleť, vyčistí až 80 % pórů bez zarudnutí pleti
 • celkově omlazuje pleť, má liftingový a hydratační efekt, pleť projasní
 • odstraňuje povrchové odumřelé buňky a poskytuje kompletní regeneraci kůže
 • pomáhá redukovat jizvičky po akné i vrásky
 • zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a aktivuje buněčnou obnovu pleti

Ultrazvuková špachtle je používána při každém kosmetickém ošetření pleti.

BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE

Bipolární radiofrekvence/Unilarge/Thermage

Jedná se o neinvazivní metodu liftingu. Díky radiofrekvenční energii, která pronikne do všech vrstev kůže a působí přímo na kolagenová vlákna, získává pokožka mladistvý vzhled a znovu obnovuje svou pevnost a pružnost ihned po jednom ošetření.

 • hlavní funkcí je lifting
 • působí do všech vrstev kůže
 • použítí na obličej, krk, dekolt a tělo
 • pleť je viditelně mladší, vypnutější, pevnější a pružnější
 • dochází ke stimulaci a zesílení kolagenových vláken díky zvýšené tepelné energii
 • dochází k redukci podkožního tuku, podbradek a tváře se zmenšují
 • výrazný úbytek i hlubokých vrásek

Ošetření lze provádět v rámci kosmetického ošetření nebo jako samostatnou kúru.

OZONIZÉR

Přístroj s vysokým antibakteriálním účinkem na akné a pro vysokofrekvenční masáž. Ozonový výboj likviduje mikroby a toxiny, které způsobují zánětlivá onemocnění pokožky známé jako AKNÉ - ACNE VULGARIS. Ošetření má velmi zklidňující, uvolňující, antiseptické a dezinfekční účinky na akné.

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Diamantová mikrodermabraze je moderní,neinvazivní a bezbolestná metoda omlazení pokožky, prevence a redukce drobných vrásek, sjednocení povrchu pokožky, redukce nežádoucích pigmentových skvrn a rozšířených pórů.

Jemným pohybem aplikační koncovkou, jež je opatřena drtí přírodních krystalů diamantu různé hrubosti (hrubost korunky je zvolena ošetřujícím dle typu ošetření), dochází k mírnému obrušování kůže, přičemž jsou středem koncovky podtlakově odsávány odbroušené částice kůže.

Díky působení vakua je navíc pokožka stimulována, prokrvena a detoxikována.

Výsledkem ošetření je zdravá a lesklá pokožka. Mikrodermabraze podporuje obnovu a růst nových kožních buněk , což mimo jiné zpomaluje proces stárnutí pleti.

 • Diamantová mikrodermabraze je určena pro všechny typy pleti.
 • Je vhodná zejména pro pleť citlivou na chemické přípravky.
 • Pleť je ošetřena šetrně a bezpečně a s okamžitě viditelnými výsledky již po prvním ošetření.

PDT LED LAMPA

LED biologické světlo, známé též jako studené světlo, proniká do hloubky pokožky a pomocí silného záření stimuluje buněčnou obnovu pleti, čímž startuje nejenom ozdravné procesy v ní.

PDT/LED OMEGA - ČERVENÉ SVĚTLO 630 NM

základní světlo, které přispívá ke zlepšení elasticity pokožky a celkového stavu pleti, k odstranění vrásek, poškození pokožky po úrazech, výrazně zvyšuje produkci kolagenu, pomáhá na unavený obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku. Má omlazující účinky na pleť a regeneruje pokožku po intenzivním ošetření, jako je např. kosmetická mezoterapie - mikrojehličkování či peeling a další.

PDT/LED OMEGA - MODRÉ SVĚTLO 470 NM

Využívá se zejména k odstranění akné a redukci jizev po akné, dále při červenání pleti a kuperóze. Vhodné pro citlivou pokožku. Též skvěle pomáhá proti zimním depresím způsobeným nedostatkem slunečního svitu. Prokazatelně zlepšuje stav akné v krátké době o 50-60%.

PDT/LED OMEGA - ZELENÉ SVĚTLO 525 NM

Dokáže redukovat barevnost pleti s pigmentacemi, ale je také vhodné pro pleť bledou a unavenou, zašedlou nebo se žlutým nádechem. Redukuje vrásky, oživuje pleť (pleť zašedlá, zažloutlá), podporuje růst vlasů, má hojivé účinky.

PDT/LED OMEGA - ŽLUTÉ SVĚTLO 580 NM

Zlepšuje mikrocirkulaci - napomáhá k buněčnému dýchání, podporuje správnou funkci lymfy, redukuje zarudnutí a vrásky, odstraňuje nadbytečný pigment a podporuje buněčnou imunitu. Má detoxikační účinky.

PDT lampu používám, v rámci ošetření pleti.