Obchodní podmínky

Vážené klientky/klienti , děkuji ,že jste si vybral/a právě můj salon a dostala jsem důvěru se starat o krásu Vaší pleti.

Abych mohla svým klientům co nejlépe vycházet vstříc,sestavila jsem VOP /velkoobchodní podmínky/ .

OBJEDNÁVKY A RUŠENÍ TERMÍNŮ 

Termín návštěvy je potřeba dohodnout a rezervovat předem.Nejlépe formou SMS nebo telefonátem na tel.číslo 731231177. Pokud telefon nezvedám,ve většině případů pracuji,jakmile bude možné,ozvu se Vám zpět.                                                      

Dohodnutý termín je ZÁVAZNÁ objednávka.  Na dohodnutý termín návštěvy je u mě příslušný čas rezervován pouze pro Vás.          Znamená to,že v salonu jste pouze Vy a máte moji maximální pozornost a péči a nemusíte se obávat souběžného ošetřování s jiným klientem.

Pokud potřebujete objednaný termín zrušit,je potřeba NEJPOZDĚJI 24 hodin předem na tel.čísle 731231177.          

 Chápu,že může nastat nenadálá situace a nestihnete reagovat s dostatečným předstihem.Pokud se jedná o ošetření,které je delší než 45 minut,zvažte,zda za sebe nemůžete poslat náhradníka,který přijde na objednanou službu místo Vás.

V případě,že k tomu nedojde a Vy se neomluvíte včas,nárokuji si STORNOPOLATEK 300,-. jedná se o kompenzaci za promarněný čas.

Nedostavíte_li se na objednanou službu bez omluvy a bude-li se tato situace u Vás opakovat,vyhrazuji si právo Vás vyřadit z databáze a již Vás NEOBJEDNAT.


PŘEDČASNÝ PŘÍCHOD

V prostorách salonu je pro Vás k dispozici čekárna,kterou samozřejmě můžete využít před i po ošetření.Prosím,berte ale ohled,probíhá-li ve vedlejší místnosti ošetření, abych nebyla při práci rušena a klient si mohl užít svoji relaxaci.


POZDNÍ PŘÍCHOD

Dostavíte-li se po dohodnutém čase,bude ošetření provedeno ve zkráceném rozsahu tak,že skončí v původně stanoveném.


DÁRKOVÉ POUKAZY

Platbu dárkovým poukazem je NUTNO NAHLÁSIT před začátkem ošetření-pro ověření platnosti. Dárkový poukaz je platný do data uvedeného na poukazu.

Nenechávejte prosím jeho čerpání na poslední chvíli !!!!!!!

Propadne-li ,nelze nárokovat žádným způsobem čerpání služeb,náhradní službou nebo vrácení peněz.

Dárkové poukazy nelze využít na produkty.          Změny cen služeb vyhrazeny.


REKLAMACE SLUŽEB A ZBOŽÍ

Při reklamaci poskytovaných služeb musí zákazník bezodkladně a hodnověrným způsobem doložit,že předmět reklamace souvisí s konkrétním pochybením provozovatele. Reklamace se podává písemně na adresu provozovatele.     V případě bezpředmětné reklamace budou náklady na její projednání vymáhány po zákazníkovi.

Otevřené a použité zboží NELZE vrátit.


CENÍKY

Ceníky jsou k nahlédnutí v salonu a na webových stránkách www.kosmetikafatima.cz

Ceny platí pro základní provozní dobu v pracovních dnech od pondělí do pátku.   

Nejsem plátce DPH.  Vyhrazuji si právo na změnu ceny služeb.


DĚTI V PROVOZOVNĚ

Prosím,je - li to ve Vašich silách,budu ráda,pokud přijdete BEZ dětí.Pokud sebou děti vezmete,zajistěte jim,prosím po dobu Vaší návštěvy adekvátní zábavu,abyste nebyli rušeni vy,ale i jiní klienti / v prostorách se nacházejí ještě další služby /.Zároveň upozorňuji,že za šKody způsobené dětmi,ručí jejich doprovod a je povinnen je uhradit/ zajistit jejich úhradu.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prohlašuji,že veškeré osobní údaje /jméno,příjmení,telefon,email,fakturační údaje,datum narození / budou použity výhradně pro potřeby salonu a nebudou nijak zveřejňovány. Zavazuji se,že bez předchozího svolení klientky/klienta nebudu zpracovávat,sdílet,prodávat ani používat mně svěřené osobní údaje.


OSOBNÍ VĚCI A CENNOSTI

Provozovatel za jakékoliv případné ztráty věcí klienta před,během i po proceduře neručí.


                                                                                           Kosmetický salon Fatima                                                                                                                                              Jana Svárovská                                                                               provozovna :Příšovice 66  46346 Příšovice

                                                                  ico: 64038122    tel.731231177    j.svarovska@seznam.cz

                                                                  www.kosmetikafatima.cz